Udal bulegoen aurrez aurreko zerbitzuen etetea

Koronabirusa dela eta, Udal eraikinetako jarduerak (liburutegia, kiroldegia, zahar etxea, Musika Eskola, Gezala  Auditoriuma,…) bertan behera uzteaz gain, bulegoetako zuzeneko arreta zerbitzua ere eten egin da, prebentzio neurri gisa. 

Edozein kasutan, udal sailekin harremanetan jartzeko posta elektronikoa eta telefonoa zabalik mantenduko dira eta aipatu udal webgunearen bitartez tramite desberdinak egiteko aukera ere badagoela: eskeare erregistroa, biztanle errolda ziurtagiria... Aurrez aurreko bilera guztiz beharrezkoa den kasuetan soilik eskainiko da eta betiere beharrezko segurtasun neurriak hartuta. 

Hemen udal sail desberdinetako harremanetarako kontaktuak: 

Informazio bulegoa: info@lezo.eus| 943 52 46 50

Udaltzaingoa: udaltzaingoa@lezo.eus | 943 52 40 03 /  629 43 48 47

Alkatetza eta Idazkaritza: alkatetza@lezo.eus / idazkaritza@lezo.eus | 943 52 98 86

Berdintasuna: berdintasuna@lezo.eus | 943 54 10 73

Euskara / Kultura / Kirola: euskara@lezo.eus / kultura@lezo.eus / kirola@lezo.eus  | 943 51 34 76

Gizarte Zerbitzuak: gizartezerbitzuak@lezo.eus | 943 52 10 94

Hirigintza, obrak eta zerbitzuak: hirigintza@lezo.eus |  943 52 43 80 / 943 52 45 11

Hondakin bulegoa: hondakinak@lezo.eus / 943 52 15 38

Ingurumena: ingurugiroa@lezo.eus | 943 52 43 80

Ogasuna: 943 52 78 40

Liburutegia: liburutegia@lezo.eus | 943 51 95 92

Tomas Garbizu Musika Eskola: tgarbizume@telefonica.net | 943 52 99 99

 

Arloa edo saila