Deporte

Deporte

Partidos Allerru - sábado

Fecha y hora
Idioma
Price
Lekua
Plazeta futbol zelaia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Infantila gizonezkoak 2008 11:00 Allerru - Orereta Kafea
Allerru KE Kadete gizonezkoak 12:30 Allerru - Betiona
Allerru KE Ohorezko Erregionala gizonezkoak 16:30 Allerru - Orereta Kafea
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE Infantil masculino 2008 11:00 Allerru - Orereta Kafea
Allerru KE Cadete masculino 12:30 Allerru - Betiona
Allerru KE Honor Regional masculino 16:30 Allerru - Orereta Kafea
Deporte

Partidos Bekoerrota - sábado

Fecha y hora
Idioma
Price
Lekua
Polideportivo Bekoerrota

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK  
Munttarpe Kadete emakumezkoak 16:00 Munttarpe - Astigarraga A Eraiketak Jauja  
         
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA  
Munttarpe Cadete femenino 16:00 Munttarpe - Astigarraga A Eraiketak Jauja  
         
9:00 - 13:00 - ESKOLA KIROLEKO SASKIBALOI PARTIDAK / PARTIDOS DE BALONCESTO DE DEPORTE ESCOLAR
Deporte

Partidos Allerru - domingo

Fecha y hora
Idioma
Price
Lekua
Plazeta futbol zelaia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Alebinak 2011 09:30 Allerru - Betiona
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE Alevines 2011 09:30 Allerru - Betiona
Deporte

Partidos Allerru - domingo

Fecha y hora
Idioma
Price
Lekua
Plazeta futbol zelaia

  FUTBOL ESKOLA TOPAKETAK
       
 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE 2013 9:00 Allerru - K. Orereta
Allerru KE 2012 Berdeak 11:00 Allerru - Beti Ona
Allerru KE 2012 Txuriak 11:00 Allerru - Dunboa
Allerru KE 2010 12:15 Allerru - Real Union
Allerru KE 2011 12:15 Allerru - Touring
       
  ENCUENTROS FUTBOL ESKOLA
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE 2013 9:00 Allerru - K. Orereta
Allerru KE 2012 Berdeak 11:00 Allerru - Beti Ona
Allerru KE 2012 Txuriak 11:00 Allerru - Dunboa
Allerru KE 2010 12:15 Allerru - Real Union
Allerru KE 2011 12:15 Allerru - Touring
Deporte

Partidos Allerru - sábado

Fecha y hora
Idioma
Price
Lekua
Plazeta futbol zelaia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Infantila gizonezkoak 2009 11:00 Allerru - Trintxerpe
Allerru KE Kadete emakumezkoak 12:30 Allerru - Oiartzun "A"
Allerru KE Gorengoen maila emakumezkoak 16:15 Allerru - Orereta Kafea
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE Infantil masculino 2009 11:00 Allerru - Trintxerpe
Allerru KE Cadete femenino 12:30 Allerru - Oiartzun "A"
Allerru KE Preferente femenino 16:15 Allerru - Orereta Kafea
Deporte

Partidos Allerru - sábado

Fecha y hora
Idioma
Price
Lekua
Plazeta futbol zelaia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Jubenila gizonezkoak  20:30 Allerru KE - Oiartzun "B"
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE Juvenil masculino  20:30 Allerru KE - Pasaia
Deporte

Partidos Bekoerrota - domingo

Fecha y hora
Idioma
Price
Lekua
Polideportivo Bekoerrota

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Jaixki AFT Senior gizonezkoak 11:45 Jaixkiareto Futbol Kluba - Tolosako Barrantol
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Jaixki AFT Senior masculino 11:45 Jaixkiareto Futbol Kluba - Tolosako Barrantol
Deporte

Partidos Bekoerrota - sábado

Fecha y hora
Idioma
Price
Lekua
Polideportivo Bekoerrota

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Munttarpe Senior emakumezkoak 17:15 Munttarpe - Urnieta Kel Abogados
Munttarpe Senior gizonezkoak 19:00 Munttarpe - Donibane Eskubaloia
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Munttarpe Senior femenino 17:15 Munttarpe - Urnieta Kel Abogados
Munttarpe Senior masculino 19:00 Munttarpe - Donibane Eskubaloia
Deporte

Partidos Bekoerrota - sábado

Fecha y hora
Idioma
Price
Lekua
Polideportivo Bekoerrota

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Munttarpe Kadete emakumezkoak L, 16:15 Munttarpe - Ingou Arrasate A
       
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Munttarpe Kadete femenino S, 16:15 Munttarpe - Ingou Arrasate A
Deporte

Partidos Allerru - sábado

Fecha y hora
Idioma
Price
Lekua
Plazeta futbol zelaia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Infantila gizonezkoak 2008 L, 11:00 Allerru KE - Pasaia
Allerru KE Jubenila gizonezkoak  L, 12:30 Allerru KE - Orereta Kafea
Allerru KE Ohorezko Erregionala gizonezkoak L, 16:30 Allerru KE - Euskalduna
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE Infantil masculino 2008 S, 11:00 Allerru KE - Pasaia
Allerru KE Juvenil masculino  S, 12:30 Allerru KE - Orereta Kafea
Allerru KE Honor Regional masculino S, 16:30 Allerru KE - Euskalduna