Kirola

Kirola

Partidak Bekoerrota - larunbata

Eguna eta ordua
Language
Prezioa
Lekua
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Munttarpe Kadete emakumezkoak 16:00 Munttarpe-Ingou arrasate B
Jaixki AFT Senior gizonezkoak 18:00 Jaixkiareto Futbol Kluba-Inter Ordizia CD
       
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Munttarpe Cadete femenino 16:00 Munttarpe-Ingou arrasate B
Jaixki AFT Senior masculino 18:00 Jaixkiareto Futbol Kluba-Inter Ordizia CD
Kirola

Partidak Bekoerrota - ostirala

Eguna eta ordua
Language
Prezioa
Lekua
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Gaintxu A.F.T. Senior gizonezkoak 21:20 Gaintxu AFT-Oiartzun KE
       
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Gaintxu AFT Senior masculino 21:20 Gaintxu AFT-Oiartzun KE
Kirola

Partidak Allerru - igandea

Eguna eta ordua
Language
Prezioa
Lekua
Plazeta futbol zelaia

  FUTBOL ESKOLA TOPAKETAK
       
 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Benjaminak 2013 09:00 Allerru - Hondarribi
Allerru KE Benjaminak 2012 Berdea 10:15 Allerru - Mariño
Allerru KE Benjaminak 2012 Txuria 10:15 Allerru - Mariño
Allerru KE Alebinak 2010 11:30 Allerru - Landetxa
       
  ENCUENTROS FUTBOL ESKOLA
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE Benjamines 2013 09:00 Allerru - Hondarribi
Allerru KE Benjamines 2012 Berdea 10:15 Allerru - Mariño
Allerru KE Benjamines 2012 Txuria 10:15 Allerru - Mariño
Allerru KE Alevines 2010 11:30 Allerru - Landetxa
Kirola

Partidak Allerru - larunbata

Eguna eta ordua
Language
Prezioa
Lekua
Plazeta futbol zelaia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Infantila gizonezkoak 2009 11:00 Allerru KE - Orereta Kafea
Allerru KE Kadete emakumezkoak 12:30 Allerru KE - Antiguoko
Allerru KE Jubenila gizonezkoak 15:45 Allerru KE - Zarautz
Allerru KE Gorengoen maila emakumezkoak 18:00 Allerru KE - Irauli Bosteko
       
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE Infantil masculino 2009 11:00 Allerru KE - Orereta Kafea
Allerru KE Cadete femenino 12:30 Allerru KE - Antiguoko
Allerru KE Juvenil masculino 15:45 Allerru KE - Zarautz
Allerru KE Preferente femenino 18:00 Allerru KE - Irauli Bosteko
Kirola

Partidak Bekoerrota - larunbata

Eguna eta ordua
Language
Prezioa
Lekua
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Gaintxu AFT Senior gizonezkoak 16:00 Gaintxu AFT- CD Mondrate
Munttarpe Senior gizonezkoak 18:00 Munttarpe-Neumaticos Bayona Pulpo
       
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Gaintxu AFT Senior masculino 16:00 Gaintxu AFT- CD Mondrate
Munttarpe Senior masculino 18:00 Munttarpe-Neumaticos Bayona Pulpo
Kirola

Partidak Bekoerrota - ostirala

Eguna eta ordua
Language
Prezioa
Lekua
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Kurkubi Junior emakumezkoak 20:30 Kurkubi SBK-Luberri Aldapeta Maria Ikast
       
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Kurkubi Junior femenino 20:30 Kurkubi SBK-Luberri Aldapeta Maria Ikast
Kirola

Partidak Allerru - larunbata

Eguna eta ordua
Language
Prezioa
Lekua
Plazeta futbol zelaia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Kadete gizonezkoak 10:00 Allerru KE - Mariño
Allerru KE Kadete emakumezkoak 12:00 Allerru KE - Aloña Mendi
Allerru KE Ohorezko erregionala gizonezkoak 16:30 Allerru KE - Bergara
       
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE Cadete masculino 10:00 Allerru KE - Mariño
Allerru KE Cadete femenino 12:00 Allerru KE - Aloña Mendi
Allerru KE Regional de honor masculino 16:30 Allerru KE - Bergara
Kirola

Partidak Bekoerrota - larunbata

Eguna eta ordua
Language
Prezioa
Lekua
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Munttarpe Kadete emakumezkoak 12:00 Munttarpe-Neurri Elgoibar
Gaintxu AFT Senior gizonezkoak 18:00 Gaintxu AFT-Ostiko Ore Esports
       
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Munttarpe Cadete femenino 12:00 Munttarpe-Neurri Elgoibar
Gaintxu AFT Senior masculino 18:00 Gaintxu AFT-Ostiko Ore Esports
Kirola

Partidak Allerru - larunbata

Eguna eta ordua
Language
Prezioa
Lekua
Plazeta futbol zelaia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Allerru KE Kadete gizonezkoak 11:30 Allerru KE - Behobia
Allerru KE Ohorezko erregionala gizonezkoak 16:00 Allerru KE - Aretxabaleta
Allerru KE Gorengoen maila emakumezkoak 18:15 Allerru KE - S Tomas Lizeoa
       
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Allerru KE Cadete masculino 11:30 Allerru KE - Behobia
Allerru KE Regional de honor masculino 16:00 Allerru KE - Aretxabaleta
Allerru KE Preferente femenino 18:15 Allerru KE - S Tomas Lizeoa
Kirola

Partidak Bekoerrota - igandea

Eguna eta ordua
Language
Prezioa
Lekua
Bekoerrota kiroldegia

 ETXEAN MAILA ORDUA ETXEKO PARTIDAK
Munttarpe Kadete emakumezkoak 11:30 Lagunartekoa
       
LOCAL CATEGORÍA HORA PARTIDOS EN CASA
Munttarpe Cadete femenino 11:30 Amistoso